Współpraca recenzencka

poniedziałek, 15 grudnia 2014

KONKURS NOWOROCZNY !!!
Koniec roku to zazwyczaj czas wielkich podsumowań. Ja jednak postanowiłam nie patrzeć wstecz, tylko odważnie kroczyć ku przyszłości, dlatego już dziś myślę o początku nowego roku, a nie o jego zakończeniu:). 

Pierwsza przeczytana książka w nowym roku staje się symboliczna, właśnie dlatego, że jest pierwsza;). Z natury jestem chyba mało zdecydowana, więc o pomoc w wyborze tej pierwszej lektury w 2015 roku proszę was i na tym właśnie będzie polegał konkurs:).

Poniżej znajduje się 5 propozycji książek, z których wybieracie jedną i uzasadniacie, dlaczego to właśnie ta książka ma rozpocząć mój czytelniczy nowy rok. Osoba, która zrobi to w najbardziej kreatywny, przekonywujący sposób wygra książkę niespodziankę:). 

1.      SEKRETNE ŻYCIE CEECEE WILKES, Diane Chamberlain *


2.      LIKWIDATOR `44, Dominik Kozar  *     


3.      DRUGIE SPOJRZENIE, Jodi Picoult *


4.      MIŁOŚĆ JEST LEKARSTWEM, Elton John *


            5.  TY JESTEŚ MOJE IMIĘ, Katarzyna Zyskowska-Ignaciak *Organizatorem konkursu  i sponsorem nagrody jest autorka bloga Mirabelkowa Biblioteczka, czyli ja ;)

Wygraną w konkursie jest wydana w 2014 roku, nakładem Wydawnictwa Literackiego książka niespodzianka.

Koszty przesyłki pokrywa organizator konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
Wybrać jedną z powyższych książek i przekonać mnie, bym to właśnie od niej rozpoczęła czytanie w 2015 roku

Zgłoszenia należy umieszczać pod postem konkursowym i powinny one zawierać:
- tytuł  i autora książki, którą mi polecacie;
- uzasadnienie – dlaczego powinnam przeczytać  jako pierwszą właśnie tę książkę;
- adres mailowy

Będzie mi miło, jeśli zostaniecie obserwatorami mojego bloga i zamieścicie u siebie banerek konkursowy:) Konkurs trwa od 15 do 28 grudnia

Jury w składzie: organizatorka konkursu oraz jej siostra, wyłoni zwycięzcę, którym będzie osoba, której odpowiedź najbardziej nam się spodoba.:)

 Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni od daty jego zakończenia, a ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową.

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie i życzę wam wszystkim powodzenia:)

 *zdjęcia pochodzą ze strony lubimyczytac.pl

Kasia J. 

11 komentarzy:

 1. Niestety nie czytałam powyższych książek, tak więc nie mogę nic polecić i dlatego udział w konkursie nie jest dla nie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, chciałabym wziąc udział, ale czytałam z tych ksiązek tylko Drugie spojrzenie, która to ksiązka jak na Jodi Picoult była dość słaba... Nie potrafię polecić ;<

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie musicie znać tych książek;) Może np. spodobała wam się okładka i chcecie żebym przeczytała właśnie tę książkę i wam o niej napisała później:)bądźcie kreatywni;)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Katarzyna Zyskowska-Ignaciak "Ty jesteś moje imię" Myślę, że to jest najlepsza książka na rozpoczęcie nowego roku. Dać się porwać wspanialej historii miłości Basi i Krzysztofa. Wspaniałej, a jednocześnie z przeszkodami, bo pośród okupowanej i zniszczonej Warszawy. Nie czytałam książki, ale jest to historia, którą ogromnie chce poznać! I chętnie przeczytam później recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem, od czego powinnaś zacząć, ale zaczęłabym od MIŁOŚĆ JEST LEKARSTWEM, Elton John. Uwielbiam Eltona Johna, którego muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Przy niej płaczę, śmieję się, bawię z córką i przy niej też przeżywałam pierwszą miłość. Lektura może okazać się magicznym doświadczeniem, niosącym z sobą nie tylko miłość ale też wielkie pokłady tolerancji.
  PS. adres mailowy znasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny konkurs, polecę go moim znajomym. Może ktoś się skusi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja podziękuję, ale również polecę go znjaomym, któzy chętnie biorą udział w takich wydarzeniach ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jako pierwszą w nowym roku polecam książkę Elton Johna - "Miłość jest lekarstwem".

  W życzeniach noworocznych często życzą nam miłości a by ją do siebie przyciągnąć trzeba nauczyć się wyrozumiałości, przełamywania barier, cierpliwości. Czyli wszystkiego tego, co ze szczegółami opisywane jest w tej książce.

  Oby ta książka poruszyła Twoje serce tak jak jego piosenki poruszają moje. :)

  szefowa.kuchni1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Jestem niezmiernie wdzięczna, że zechcieliście tu zajrzeć i zostawić po sobie komentarz:)