Współpraca recenzencka

środa, 17 listopada 2021

WINDĄ DO NIEBA, Corinne Michaels


 Czasami każda z nas potrzebuje chwili dla siebie, momentu w którym może się zatrzymać i totalnie zrelaksować. Pomocne wtedy będą bajki, ale takie dla dorosłych dziewczynek, które ukazują idealną rzeczywistość, z idealnym mężczyzną, w idealnie sprzyjających warunkach. Okraszone dobrym humorem i nutką erotyki rozgrzeją nasze serca nawet w najbardziej ponury dzień. Takie właśnie jest opowiadanie świąteczne autorstwa Corinne Michaels - otula skołatane nerwy, zapewnia świetną rozrywkę i jeszcze na dokładkę wprowadza w bożonarodzeniowy nastrój, pełen opadających płatków śniegu i dźwięku dzwoneczków. 


Holly i Dean pracują ze sobą już od jakiegoś czasu i mają nawet za sobą pewną erotyczną przygodę. On łamie wszystkie niewieście serca w firmie, a ona choć jest w nim skrycie zakochana, udaje, że nie działają na nią jego zielone oczy i umięśniona klatka piersiowa. Przez zupełny przypadek zostają uwięzieni w popsutej windzie i to jeszcze tuż przed samymi Świętami, które dla Holly kojarzą się ze wszystkim co najgorsze. Czy Dean będzie potrafił rozbudzić w niej na nowo miłość do Bożego Narodzenia?

Windą do nieba, to opowiadanie, które czyta się w ekspresowym tempie. Przygotujcie sobie pyszną, pachnącą pomarańczą i cynamonem herbatę, otulcie się ulubionym kocem i zanurzcie  w tą bajkową historię, a przyjemny, relaksujący wieczór macie gwarantowany. :)

MOJA OCENA: 7/10


WYDAWNICTWO: Muza

DATA WYDANIA: 17 listopada 2021r.

TYTUŁ ORYGINALNY: A Holiday Lift

TŁUMACZENIE: Barbara Górecka

LICZBA STRON: 112


pozdrawiam

Kasia J.

1 komentarz:

  1. Raczej nie moje klimaty, ale koleżanka na pewno chętnie przeczyta tę książkę.

    OdpowiedzUsuń

Jestem niezmiernie wdzięczna, że zechcieliście tu zajrzeć i zostawić po sobie komentarz:)