Współpraca recenzencka

niedziela, 25 maja 2014

Pierwsze koty za płoty i Warszawskie Targi KsiążkiPierwszy wpis na blogu jest symboliczny i szczególny, bo jest po prostu…pierwszy!:)

Chcę żeby ten blog miał charakter recenzencki , by zachęcał do czytania. Książki są dla mnie jak życie – różnorodne, nieprzewidywalne, dlatego nie ograniczam się przy ich wyborze. Równie chętnie sięgam po dobry kryminał, co po romans z elementami fantastyki, czy powieść historyczną. Wszystko zależy od humoru, dnia, czy pogody:)

Jestem ogromną miłośniczką książek, dlatego nie mogło zabraknąć mnie na Warszawskich Targach Książki. Dziesiątki wystawców, szereg atrakcji i książki, książki, książki…:)Coś cudownego! Nawet nie przeszkadzało mi to, że żeby dojechać w sobotę na Targi musiałam wstać o 4.30. Było warto! Wisienką na torcie było spotkanie z Panią Kasią Michalak. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć! Pani Kasia jest niesamowicie sympatyczną, ciepłą  osobą, pełną pozytywnej energii, która udziela się wszystkim dookoła.   Z całego serca dziękuję jej za te kilka chwil rozmowy i do zobaczenia za rok. :) 


Zapraszam również na moje konto na Instagramie: _kasiaj1_

A już niedługo pierwsze recenzje książek w Mirabelkowej Biblioteczce...


KasiaJ.

4 komentarze:

 1. I ja byłam na Targach, życzę wielu sukcesów w prowadzeniu stronki i satysfakcji :)))) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za odwiedziny i miłe słowo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zatem powodzenia w blogowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo i zapraszam do częstych odwiedzin:)

  OdpowiedzUsuń

Jestem niezmiernie wdzięczna, że zechcieliście tu zajrzeć i zostawić po sobie komentarz:)